#1 2007-12-12 20:38:25

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 482
Kakkei Genkai: Admin
Styl Walki: Wran&Ban
Wioska: -----------

Hokou

Umiejętności: - Ataki żywiołowe, Hokou jest doświadczony w każdym z żywiołów, może spowodować każdego rodzaju klęskę żywiołową, używa także GenJutsu.
Ranking siły demona: - 3 miejsce
Ranking Chakry: - 5 miejsce
Element: - Iluzja (Bóg Iluzji)
Występowanie: - Niedaleko wulkanu Akase Lava (Yuki Gakure)

Hokou to demon wyglądający jak pięcio-ogoniaty pies o białej sierści. Każdy z jego pięciu ogonów reprezentuje inny element: Wiatr, Wodę, Ziemię, Elektryczność i Ogień. Użycie tych ogonów może spowodować katastrofalne szkody, uderzenie wszystkimi naraz powoduje bardzo potężne trzęsienie ziemi. Hokou może czerpać elementarną  energię z natury. Hokou jest także Bogiem Iluzji. Żyje w ogromnym, prastarym drzewie.

Poziom 0:
Już pewnie załóważyłeś że potrafisz tworzyć małe klęski żywiołowe. Twoje GenJutsu trwa dwa razy dłużej. Chakra wzrasta 2 razy.

Poziom 1:
Wyrasta ci pierwszy ogon. Masz dobrą kontrolę nad żywiołem wiatru, jutsu tego typu kosztuje cię połowę chakry. Chakra wzrasta 3 razy

Poziom 2:
Wyrasta ci drugi ogon. Masz lepszą kontrolę na żywiołem wiatru oraz dobrą nad żywiołem wody. Wodne jutsu kosztuje cię tylko połowę chakry, a ataki wietrzne są silniejsze. Chakra wzrasta 3 razy.

Poziom 3:
Wyrasta ci trzeci ogon. Masz doskonałą kontrolę nad żywiołem wiatru i wody oraz dobrze kontrolujesz jutsu ziemi. Te jutsu kosztują tylko połowę chakry. Chakra wzrasta 2 razy.

Poziom 4:
Wyrasta ci czwarty ogon. Masz doskonałą kontrolę na żywiołem wiatru, wody, ziemi i elektryczności. Jutsu tego typu kosztuję cię ¼ chakry. Chakra wzrasta 2 razy.

Poziom 5:
Wyrasta ci piąty ogon. Masz doskonałą kontrolę na każdym żywiołem oraz jesteś w pełnej formie Hokou. Jutsu nie kosztuje cię już chakry, GenJutsu trwa 4 razy dłużej. Chakra wzrasta 2 razy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ts.pun.pl www.budownictwo3.pun.pl www.zakonpytonga.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.tibianus.pun.pl